Как делать, вакуумный массаж ,правильно

Как делать, вакуумный массаж ,правильно

Масаж це не тільки задоволення, це ще й величезна користь для вашого здоров’я. Особливо зрозуміють добре ті, хто веде сидячий спосіб життя, тобто більшу частину часу проводити в робочому кріслі. Знайоме відчуття, коли спина і плечі просто ниють від втоми? У такому випадку масаж — це саме те, що потрібно. І сил додасть, і суглоби поправити. Не вмієте самі? Тоді салон масажу вас чекає.

Види масажу на http://www.moulinrouge.kiev.ua/

На сьогодні існує величезна кількість типів масажу — від традиційного до сміливого, еротичного. Якою вам потрібен, вибирайте самі або консультуйтеся з лікарем. Приміром, масажні салони Твері, надають практично всі типи масажних процедур:

• Класичний масаж
• Антицелюлітний масаж
• Медовий масаж
• Роликовий масаж на апараті starvak
• Моделюючий масаж
• Спортивний масаж

Щоб вам було простіше визначитися з вибором, нижче приведемо короткий опис кожного виду.
КЛАСИЧНИЙ МАСАЖ.

Один з найпоширеніших у світі, особливо на Заході. Досить часто його називають шведським. Для тих, хто тільки почав привчати своє тіло до такого типу релаксації, радимо почати саме з нього. Даний тип масажу сприяє як фізичної, так і душевної релаксації. Дослідження вчених показали, що саме класичний тип масажу дозволяє позбутися стресу. До того ж, він практично нешкідливий. Також він стабілізує тиск, прибирає біль у спині та суглобах, особливо після важкого робочого дня. Так що, масаж тіла просто необхідний, хоча б періодично.
Антицелюлітний масаж

Відноситься до медичного типу. Саме цей виду масажу користується найбільшою популярністю серед жінок. Нерозумно вважати, правда, що один тільки масаж все поправить і перетворить чудовисько в красуню. Але, в комплексі з правильним харчуванням і фізичними вправами він дає просто вражаючий результат. Так що, якщо ви вирішили піти на антицелюлітний масаж, Твер дає широкий вибір салонів. Середня тривалість однієї такої процедури — близько 50 хвилин. При доброго фахівця можна за одну процедуру втрачати до 1 сантиметра в об’ємі. Також можливе застосування масажерів, для кращого ефекту. Але, це вже на розсуд спеціаліста. Масаж здійснюється натисканням і поплескуванням по проблемних ділянках. Як правило, використовують різні зігріваючі засоби, для більш швидкого результату. Останнім часом дуже часто почали застосовувати техніку антицелюлітного масажу з медом. І для шкіри добре, і обсяг як розчиняється. Але, не забувайте, що все потрібно в міру і в комплексі. Так що, якщо вас зацікавив антицелюлітний масаж, Твер ціни надасть цілком оптимальні, для будь-якого бюджету. Головне почати.
МЕДОВИЙ МАСАЖ

Це відмінний засіб розслабиться і принести відчутну користь своїй шкірі. До речі, такий же тип методики застосовується і при схудненні. Шкіра після такої процедури просто світиться, стає м’якою і шовковистою. Та й сам пацієнт почуває себе, як ніби заново народився. Процедура, звичайно, не з дешевих, але це того варто.
Останнє брешемо, користується популярністю роликовий масаж на апараті starvak. Відмінно підходить і для лікувальних цілей, і для зняття втоми. Ролики на апараті точно діють на акупунктури точки, що благотворно впливає не тільки на суглоби, але і на весь організм людини в цілому. Обов’язково спробуйте, але тільки у фахівця, не те можете нашкодити.
Моделюючий масаж необхідний тим, хто має проблеми з фігурою. Простіше кажучи, потребує корекції. Такий тип масажу повинен проводитися тільки фахівцем і за призначенням лікаря. Техніка тут дуже складна, від одного невірного руху людина може опинитися в інвалідному візку. Але, при правильному поводженні, можна домогтися значних успіхів. А найголовніше — без хірургічного втручання.
 

 

СПОРТИВНИЙ МАСАЖ

Обов’язковий для тих, хто займається спортом професійно. Як відомо, без травм у великому спорті ніяк. Тому хороший масажист повинен бути обов’язково. Вчасно проведена процедура дозволить уникнути ускладнень. Якщо ж біда все-таки трапилася, то процедури спортивного масажу дозволяють швидше відновитися і знову приступити до справи.
Масаж, будь-якого типу, дає можливість не тільки відпочити, але і поправити здоров’я. У деяких випадках просто необхідний для відновлення. Головне, довіряйте тільки фахівцеві.
Джерело: http://www.moulinrouge.kiev.ua/